Madeleine Pyk – en samling F769

TORE SUNNA, kåsa, signerad.

TORE SUNNA, kåsa, signerad.

Björk och dekorerat horn. Längd 16,5 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
3 200
304
349
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
8 apr 2018 21:41
3 200 SEK
8 apr 2018 21:41
3 000 SEK
8 apr 2018 21:40
2 800 SEK
8 apr 2018 21:40
2 600 SEK
8 apr 2018 21:39
2 400 SEK
8 apr 2018 21:34
2 200 SEK
8 apr 2018 21:33
2 000 SEK
8 apr 2018 21:33
1 900 SEK
8 apr 2018 20:20
1 800 SEK
8 apr 2018 16:16
1 700 SEK
8 apr 2018 16:15
1 600 SEK
8 apr 2018 16:15
1 500 SEK
8 apr 2018 6:55
1 400 SEK
8 apr 2018 6:55
1 300 SEK
8 apr 2018 6:55
1 200 SEK
8 apr 2018 6:55
1 100 SEK
2 apr 2018 20:29
1 000 SEK
29 mar 2018 13:52
500 SEK