VÄSKOR, 4 st, samerarbeten, läder, 1900-tal.

En väska med broderad dekor mot svart bakgrund samt spänne av horn. Två av dem med broderad dekor. Höjd 12- 22 cm.

Slitage. Torkat läder. En av dem med skador. Smärre fläckar.

Klubbat pris
550
48
50
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
8 apr 2018 16:19
550 SEK
8 apr 2018 2:00
500 SEK
8 apr 2018 2:00
500 SEK
7 apr 2018 19:13
450 SEK
7 apr 2018 19:13
400 SEK
4 apr 2018 8:36
350 SEK
28 mar 2018 22:45
300 SEK