Madeleine Pyk – en samling F769

KÅSOR, 2 st, delvis Anders Sunna, 1900-tal.

Björk med inläggningar av horn med stiliserad dekor. Signerade A Sunna respektive en med otydlig signering. Längd ca 13- 15,5 cm.

Bruksslitage respektive mindre bruksslitage.

Klubbat pris
1 800
171
196
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
8 apr 2018 21:41
1 800 SEK
8 apr 2018 21:41
1 700 SEK
8 apr 2018 21:38
1 600 SEK
8 apr 2018 21:38
1 500 SEK
8 apr 2018 21:31
1 400 SEK
8 apr 2018 21:31
1 300 SEK
8 apr 2018 21:31
1 300 SEK
8 apr 2018 21:28
1 200 SEK
8 apr 2018 16:15
1 100 SEK
8 apr 2018 9:00
1 000 SEK
8 apr 2018 0:59
600 SEK
5 apr 2018 17:10
500 SEK
2 apr 2018 18:52
400 SEK