Madeleine Pyk – en samling F769

PER SUNNA, hornkåsa, signerad PS.

Stiliserad dekor. Längd 20 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
2 200
209
240
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
8 apr 2018 20:51
2 200 SEK
8
8 apr 2018 20:50
2 000 SEK
8 apr 2018 20:49
1 900 SEK
8
8 apr 2018 20:49
1 800 SEK
8 apr 2018 18:53
1 700 SEK
8 apr 2018 18:53
1 600 SEK
8 apr 2018 18:53
1 600 SEK
8 apr 2018 18:39
1 500 SEK
8 apr 2018 16:09
1 400 SEK
8 apr 2018 8:58
1 300 SEK
8 apr 2018 8:58
1 200 SEK
8 apr 2018 8:58
1 100 SEK
7 apr 2018 21:50
1 000 SEK
7 apr 2018 20:52
900 SEK
7 apr 2018 19:12
700 SEK
6 apr 2018 18:19
600 SEK
2 apr 2018 8:12
500 SEK