Madeleine Pyk – en samling F769

ASK, signerad M Niia.

ASK, signerad M Niia.

Björk med detalj i horn på locket. Längd 13 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
3 910
371
426
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (26 bud)
8 apr 2018 21:18
3 910 SEK
8 apr 2018 21:18
3 710 SEK
8 apr 2018 20:55
3 450 SEK
8 apr 2018 20:55
3 250 SEK
8 apr 2018 20:55
3 200 SEK
8 apr 2018 20:54
3 000 SEK
8 apr 2018 20:54
2 800 SEK
8 apr 2018 20:20
2 700 SEK
8 apr 2018 20:20
2 500 SEK
8 apr 2018 19:11
1 900 SEK
8 apr 2018 16:13
1 800 SEK
8 apr 2018 16:13
1 700 SEK
8 apr 2018 16:13
1 600 SEK
8 apr 2018 16:13
1 500 SEK
8 apr 2018 16:13
1 400 SEK
8 apr 2018 16:13
1 300 SEK
8 apr 2018 16:13
1 200 SEK
8 apr 2018 8:08
1 100 SEK
8 apr 2018 8:08
1 000 SEK
6 apr 2018 10:59
950 SEK
6 apr 2018 10:59
900 SEK
5 apr 2018 22:25
850 SEK
2 apr 2018 21:43
800 SEK
2 apr 2018 21:43
750 SEK
1 apr 2018 3:00
350 SEK
31 mar 2018 23:32
300 SEK