Madeleine Pyk – en samling F769

Anders Sunna

(Sverige, Född 1937)
Anders Sunna
(Sverige, Född 1937)

ANDERS SUNNA, náhppi, signerad.

Björk. Inläggning av horn med stiliserad dekor. Längd ca 24 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
3 800
361
414
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
8 apr 2018 21:04
3 800 SEK
8 apr 2018 21:03
3 600 SEK
8 apr 2018 21:01
3 400 SEK
8 apr 2018 20:58
3 200 SEK
8 apr 2018 18:40
3 000 SEK
8 apr 2018 16:10
2 800 SEK
8 apr 2018 16:10
2 600 SEK
8 apr 2018 16:10
2 500 SEK
7 apr 2018 21:13
2 300 SEK
7 apr 2018 19:05
2 100 SEK
7 apr 2018 19:05
2 000 SEK
6 apr 2018 21:21
1 600 SEK
4 apr 2018 18:06
1 500 SEK
4 apr 2018 8:34
1 100 SEK
29 mar 2018 14:02
1 000 SEK