Madeleine Pyk – en samling F769

PER AIRA, ask, signerad och daterad -09.

Björk och horn. Längd 10 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
3 599
342
392
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (23 bud)
9
8 apr 2018 21:12
3 599 SEK
8 apr 2018 21:12
3 399 SEK
9
8 apr 2018 20:57
3 199 SEK
8 apr 2018 20:24
2 999 SEK
8
8 apr 2018 20:24
2 800 SEK
8
8 apr 2018 20:21
2 710 SEK
8 apr 2018 20:21
2 510 SEK
8 apr 2018 19:46
2 400 SEK
8 apr 2018 16:12
2 200 SEK
8 apr 2018 16:12
2 150 SEK
8 apr 2018 16:12
2 000 SEK
8 apr 2018 16:12
1 900 SEK
8 apr 2018 16:12
1 800 SEK
8 apr 2018 16:12
1 700 SEK
8 apr 2018 10:42
1 600 SEK
6 apr 2018 14:19
1 500 SEK
6 apr 2018 14:19
1 500 SEK
1 apr 2018 3:03
1 400 SEK
1 apr 2018 2:59
1 300 SEK
1 apr 2018 2:59
1 200 SEK
29 mar 2018 7:33
1 000 SEK
29 mar 2018 7:04
750 SEK
28 mar 2018 12:01
555 SEK