1031751
PER AIRA, ask, signerad och daterad -09.

Björk och horn. Längd 10 cm.

Obetydligt ytslitage.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 599
341
384
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (23 bud)
9
8 apr 2018 21:12
3 599 SEK
8 apr 2018 21:12
3 399 SEK
9
8 apr 2018 20:57
3 199 SEK
8 apr 2018 20:24
2 999 SEK
8
8 apr 2018 20:24
2 800 SEK