Madeleine Pyk – en samling F769

Anders Sunna

(Sverige, Född 1937)
Anders Sunna
(Sverige, Född 1937)

ANDERS SUNNA, skulptur, signerad.

Ripa av björk och horn. Höjd 12 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
1 700
161
185
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
8 apr 2018 20:58
1 700 SEK
8 apr 2018 20:24
1 600 SEK
8 apr 2018 20:24
1 500 SEK
8 apr 2018 20:02
1 400 SEK
8 apr 2018 18:48
1 300 SEK
8 apr 2018 16:08
1 200 SEK
8 apr 2018 16:08
1 200 SEK
8 apr 2018 9:14
1 100 SEK
2 apr 2018 13:27
1 000 SEK
1 apr 2018 2:58
800 SEK
28 mar 2018 12:00
355 SEK