Madeleine Pyk – en samling F769

THORE SUNNA, flaska, signerad.

Björk och horn. Höjd ca 25 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
3 120
296
340
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
8 apr 2018 22:05
3 120 SEK
8 apr 2018 22:05
3 000 SEK
8 apr 2018 22:05
2 910 SEK
8 apr 2018 22:05
2 710 SEK
8 apr 2018 21:21
2 500 SEK
7 apr 2018 20:56
2 300 SEK
6 apr 2018 21:24
2 000 SEK
6 apr 2018 10:57
1 900 SEK
6 apr 2018 10:56
1 800 SEK
6 apr 2018 10:56
1 700 SEK
4 apr 2018 18:13
1 600 SEK
4 apr 2018 18:13
1 500 SEK
3 apr 2018 7:52
1 200 SEK
2 apr 2018 21:43
1 100 SEK
29 mar 2018 14:28
1 000 SEK