Madeleine Pyk – en samling F769

THORE SUNNA, ask, signerad och daterad 1977.

Björk samt horn. Lock med läderrem. Längd 13 cm.

Bruksskick.

Klubbat pris
4 000
380
436
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (29 bud)
8 apr 2018 20:38
4 000 SEK
8 apr 2018 20:38
3 900 SEK
8 apr 2018 20:38
3 700 SEK
8 apr 2018 20:38
3 500 SEK
8 apr 2018 20:38
3 100 SEK
8 apr 2018 20:38
2 900 SEK
8 apr 2018 20:37
2 400 SEK
7 apr 2018 21:04
2 200 SEK
6 apr 2018 21:19
2 000 SEK
6 apr 2018 21:19
2 000 SEK
4 apr 2018 18:04
1 800 SEK
4 apr 2018 18:04
1 700 SEK
2 apr 2018 21:42
1 600 SEK
2 apr 2018 21:42
1 500 SEK
2 apr 2018 21:42
1 300 SEK
2 apr 2018 21:42
1 200 SEK
2 apr 2018 21:41
950 SEK
2 apr 2018 21:41
900 SEK
2 apr 2018 21:41
850 SEK
2 apr 2018 21:41
800 SEK
2 apr 2018 21:41
750 SEK
2 apr 2018 21:41
700 SEK
1 apr 2018 23:20
650 SEK
1 apr 2018 23:20
600 SEK
30 mar 2018 8:58
550 SEK
30 mar 2018 8:57
500 SEK
30 mar 2018 8:57
500 SEK
29 mar 2018 8:36
350 SEK
28 mar 2018 22:47
300 SEK