1031785
THORE SUNNA, ask, signerad och daterad 1977.

Björk samt horn. Lock med läderrem. Längd 13 cm.

Bruksskick.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
4 000
379
427
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (29 bud)
8 apr 2018 20:38
4 000 SEK
8 apr 2018 20:38
3 900 SEK
8 apr 2018 20:38
3 700 SEK
8 apr 2018 20:38
3 500 SEK
8 apr 2018 20:38
3 100 SEK