Madeleine Pyk – en samling F769

MAGNUS FANKKI, saltflaska, signerad MF.

Björk och horn med stiliserad dekor. Höjd ca 19,5 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
10 500
996
1 140
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (33 bud)
8 apr 2018 21:29
10 500 SEK
9
8 apr 2018 21:28
10 000 SEK
8 apr 2018 21:28
10 000 SEK
9
8 apr 2018 21:28
9 700 SEK
8 apr 2018 21:28
9 500 SEK
8 apr 2018 21:25
9 200 SEK
9
8 apr 2018 21:25
9 000 SEK
8 apr 2018 21:25
8 600 SEK
9
8 apr 2018 21:25
8 400 SEK
9
8 apr 2018 21:25
8 200 SEK
8 apr 2018 21:24
8 000 SEK
9
8 apr 2018 21:24
8 000 SEK
8 apr 2018 21:23
7 200 SEK
9
8 apr 2018 21:23
7 000 SEK
8 apr 2018 21:22
6 390 SEK
8 apr 2018 21:22
6 190 SEK
8 apr 2018 19:50
5 200 SEK
8
8 apr 2018 19:50
5 000 SEK
8
8 apr 2018 19:49
4 990 SEK
8 apr 2018 19:49
4 790 SEK
8
8 apr 2018 19:47
3 700 SEK
8 apr 2018 19:47
3 500 SEK
8 apr 2018 16:49
3 350 SEK
8 apr 2018 10:41
3 150 SEK
8 apr 2018 10:41
3 100 SEK
8 apr 2018 8:09
2 200 SEK
8 apr 2018 8:09
2 000 SEK
5 apr 2018 9:23
1 900 SEK
5 apr 2018 9:23
1 800 SEK
3 apr 2018 20:11
1 600 SEK
1 apr 2018 20:24
1 500 SEK
1 apr 2018 16:43
550 SEK
31 mar 2018 22:45
500 SEK