ROGER SAITTON, saltflaska, signerad RS och daterad 2008.

Björk och horn med stiliserad dekor. Höjd 15,5 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
19 000
1 686
1 759
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (49 bud)
8 apr 2018 20:38
19 000 SEK
8 apr 2018 20:37
18 500 SEK
8 apr 2018 20:36
18 000 SEK
8 apr 2018 20:36
17 501 SEK
8 apr 2018 20:34
17 500 SEK
8 apr 2018 20:34
17 000 SEK
8 apr 2018 20:34
16 901 SEK
8 apr 2018 20:33
16 500 SEK
8 apr 2018 20:33
16 000 SEK
8 apr 2018 20:32
15 501 SEK
8 apr 2018 20:32
15 001 SEK
8 apr 2018 20:32
15 000 SEK
8 apr 2018 20:32
14 000 SEK
8 apr 2018 20:32
13 500 SEK
8 apr 2018 20:32
12 500 SEK
8 apr 2018 20:32
12 000 SEK
8 apr 2018 20:31
11 501 SEK
8 apr 2018 20:31
11 001 SEK
8 apr 2018 20:31
10 501 SEK
8 apr 2018 20:31
10 001 SEK
8 apr 2018 20:30
9 800 SEK
8 apr 2018 20:30
9 600 SEK
8 apr 2018 20:30
9 390 SEK
8 apr 2018 20:29
9 190 SEK
8 apr 2018 20:29
8 200 SEK
8 apr 2018 20:29
8 000 SEK
8 apr 2018 20:28
7 390 SEK
8 apr 2018 20:28
7 190 SEK
8 apr 2018 20:18
5 600 SEK
8 apr 2018 19:48
5 400 SEK
8 apr 2018 19:45
5 200 SEK
8 apr 2018 19:45
5 000 SEK
8 apr 2018 10:35
4 500 SEK
7 apr 2018 17:40
4 300 SEK
7 apr 2018 11:20
4 100 SEK
7 apr 2018 11:20
4 000 SEK
5 apr 2018 22:08
3 700 SEK
2 apr 2018 20:30
3 500 SEK
2 apr 2018 20:30
3 400 SEK
1 apr 2018 20:24
3 200 SEK
1 apr 2018 20:23
3 000 SEK
1 apr 2018 20:23
3 000 SEK
1 apr 2018 20:23
2 700 SEK
1 apr 2018 20:23
2 500 SEK
1 apr 2018 20:23
2 200 SEK
1 apr 2018 20:23
2 000 SEK
31 mar 2018 22:42
1 700 SEK
31 mar 2018 22:42
1 600 SEK
28 mar 2018 14:31
1 500 SEK