1032274
Torsten Fankki
(Född 1950)

TORSTEN FANKKI, saltflaska, signerad TF.

Björk och horn med stiliserad dekor. Höjd ca 15 cm.

Smärre slitage.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
12 500
1 190
1 340
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
8 apr 2018 21:18
12 500 SEK
8 apr 2018 21:18
12 000 SEK
8 apr 2018 21:18
10 700 SEK
8 apr 2018 21:18
10 200 SEK
8 apr 2018 21:17
9 200 SEK