Madeleine Pyk – en samling F769

MAX LUNDSTRÖM, delvis, figuriner, 2 st, sent 1900-tal.

Björk. Ripor. En signerad "M Lundström" samt en signerad "PA". Höjd ca 7 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
550
52
60
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
8 apr 2018 21:23
550 SEK
8 apr 2018 20:04
500 SEK
8 apr 2018 16:13
450 SEK
7 apr 2018 21:08
400 SEK
7 apr 2018 21:08
350 SEK
3 apr 2018 10:48
300 SEK