Madeleine Pyk – en samling F769

ISAK-MATTI JUUSO, ask, signerad.

Björk med detalj i horn på locket. Längd 11,5 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
4 150
394
453
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
8 apr 2018 21:46
4 150 SEK
8 apr 2018 21:46
3 950 SEK
8 apr 2018 21:45
3 750 SEK
8 apr 2018 21:45
3 550 SEK
8 apr 2018 21:45
3 350 SEK
8 apr 2018 21:44
3 150 SEK
8 apr 2018 19:48
2 950 SEK
8 apr 2018 19:03
2 750 SEK
8 apr 2018 18:40
2 550 SEK
8 apr 2018 16:17
2 350 SEK
8 apr 2018 16:16
2 150 SEK
8 apr 2018 16:16
2 000 SEK
8 apr 2018 16:16
1 900 SEK
8 apr 2018 16:16
1 800 SEK
8 apr 2018 16:16
1 700 SEK
8 apr 2018 16:16
1 600 SEK
8 apr 2018 10:43
1 500 SEK
1 apr 2018 3:01
1 000 SEK