Madeleine Pyk – en samling F769

HELGE SUNNA, figurin, signerad.

Ripa. Björk med detalj i horn. Längd ca 20 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
1 300
123
142
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (14 bud)
8 apr 2018 20:55
1 300 SEK
8 apr 2018 20:54
1 200 SEK
8 apr 2018 20:53
1 100 SEK
8 apr 2018 20:53
1 100 SEK
8 apr 2018 20:25
950 SEK
8 apr 2018 17:50
900 SEK
8 apr 2018 17:29
800 SEK
8 apr 2018 17:29
750 SEK
7 apr 2018 18:00
650 SEK
7 apr 2018 18:00
600 SEK
2 apr 2018 10:39
550 SEK
2 apr 2018 10:39
500 SEK
1 apr 2018 2:59
350 SEK
30 mar 2018 22:08
300 SEK