Madeleine Pyk – en samling F769

Anders Sunna

(Sverige, Född 1937)
Anders Sunna
(Sverige, Född 1937)

ANDERS SUNNA samt LARS LEVI SUNNA, figuriner, 2 st, signerade.

Ripor. Horn. Längd 5- 15 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
1 100
104
120
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (17 bud)
8 apr 2018 21:59
1 100 SEK
8 apr 2018 21:59
1 000 SEK
8 apr 2018 21:56
950 SEK
8 apr 2018 21:55
900 SEK
8 apr 2018 21:55
900 SEK
8 apr 2018 21:55
850 SEK
8 apr 2018 21:51
800 SEK
8 apr 2018 21:49
750 SEK
8 apr 2018 21:43
700 SEK
8 apr 2018 21:42
650 SEK
8 apr 2018 16:18
600 SEK
7 apr 2018 18:40
550 SEK
7 apr 2018 18:40
500 SEK
7 apr 2018 18:03
450 SEK
7 apr 2018 18:03
400 SEK
7 apr 2018 18:03
400 SEK
3 apr 2018 10:46
300 SEK