Madeleine Pyk – en samling F769

Tore Sunna

(Sverige, Född 1942)
Tore Sunna
(Sverige, Född 1942)

TORE SUNNA, Kiruna, saltflaska. Signerad

Björk och renhorn. Bärhandtag av tvinnat läder. Höjd 20 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
4 335
411
471
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
8 apr 2018 19:58
4 335 SEK
8
8 apr 2018 19:58
4 135 SEK
8 apr 2018 19:57
3 935 SEK
8
8 apr 2018 19:57
3 735 SEK
8 apr 2018 19:57
3 300 SEK
8 apr 2018 19:57
3 100 SEK
8 apr 2018 18:36
2 900 SEK
7 apr 2018 20:48
2 700 SEK
6 apr 2018 21:13
2 500 SEK
4 apr 2018 17:53
2 300 SEK
4 apr 2018 17:53
2 200 SEK
3 apr 2018 7:28
2 000 SEK
2 apr 2018 21:40
1 900 SEK
2 apr 2018 20:13
1 800 SEK
2 apr 2018 20:13
1 700 SEK
1 apr 2018 9:08
1 500 SEK
30 mar 2018 10:57
750 SEK
30 mar 2018 9:10
700 SEK
28 mar 2018 20:58
300 SEK

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79