Madeleine Pyk – en samling F769

Tore Sunna

(Sverige, Född 1942)
Tore Sunna
(Sverige, Född 1942)

TORE SUNNA, kåsa, Kiruna, signerad T Sunna.

Björk och renhorn med stiliserad dekor. Längd 16, bredd 10, höjd ca 9 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
1 950
185
213
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
8 apr 2018 19:08
1 950 SEK
8 apr 2018 19:08
1 850 SEK
8 apr 2018 19:08
1 800 SEK
8 apr 2018 19:07
1 700 SEK
8 apr 2018 19:07
1 600 SEK
8 apr 2018 19:07
1 500 SEK
8 apr 2018 19:07
1 400 SEK
8 apr 2018 17:53
1 300 SEK
8 apr 2018 16:06
1 200 SEK
5 apr 2018 20:26
1 100 SEK
31 mar 2018 23:30
1 000 SEK
29 mar 2018 14:01
500 SEK
28 mar 2018 21:23
333 SEK

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79