Madeleine Pyk – en samling F769

Tore Sunna

(Sverige, Född 1942)
Tore Sunna
(Sverige, Född 1942)

TORE SUNNA, saltripa, renhorn, signerad

Avtagbart lock med träfäste. Längd ca 11 cm, höjd ca 7 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
3 000
285
327
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (12 bud)
8 apr 2018 18:38
3 000 SEK
3 apr 2018 12:06
2 800 SEK
3 apr 2018 12:06
2 600 SEK
3 apr 2018 12:06
2 400 SEK
2 apr 2018 20:15
2 200 SEK
2 apr 2018 20:15
2 000 SEK
2 apr 2018 20:15
1 850 SEK
2 apr 2018 20:15
1 750 SEK
2 apr 2018 20:14
1 600 SEK
2 apr 2018 20:14
1 500 SEK
29 mar 2018 8:27
1 200 SEK
28 mar 2018 17:00
555 SEK

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79