KÅSA, samearbete, signerad LA

KÅSA, samearbete, signerad LA

Björk med detalj av renhorn. Monogramsignerad. Stiliserad graverad dekor. Upphängningsanordning av tvinnat läder. Höjd 7, längd 18 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
1 100
97
101
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (15 bud)
8 apr 2018 20:07
1 100 SEK
8 apr 2018 19:18
1 000 SEK
8 apr 2018 19:18
960 SEK
8 apr 2018 19:18
910 SEK
8 apr 2018 19:18
860 SEK
8 apr 2018 19:13
810 SEK
8 apr 2018 19:13
760 SEK
8 apr 2018 7:11
705 SEK
8 apr 2018 7:11
655 SEK
5 apr 2018 22:01
600 SEK
5 apr 2018 9:16
550 SEK
5 apr 2018 9:16
502 SEK
3 apr 2018 10:29
451 SEK
3 apr 2018 10:29
401 SEK
28 mar 2018 21:21
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79