Madeleine Pyk – en samling F769

KÅSA, samearbete, signerad LA

KÅSA, samearbete, signerad LA

Björk med detalj av renhorn. Monogramsignerad. Stiliserad graverad dekor. Upphängningsanordning av tvinnat läder. Höjd 7, längd 18 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
1 100
104
120
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (15 bud)
8 apr 2018 20:07
1 100 SEK
8 apr 2018 19:18
1 000 SEK
8 apr 2018 19:18
960 SEK
8 apr 2018 19:18
910 SEK
8 apr 2018 19:18
860 SEK
8 apr 2018 19:13
810 SEK
8 apr 2018 19:13
760 SEK
8 apr 2018 7:11
705 SEK
8 apr 2018 7:11
655 SEK
5 apr 2018 22:01
600 SEK
5 apr 2018 9:16
550 SEK
5 apr 2018 9:16
502 SEK
3 apr 2018 10:29
451 SEK
3 apr 2018 10:29
401 SEK
28 mar 2018 21:21
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79