TORBORG LINDBERG, figuriner, 4 st, skuret trä, signerade T.L.

Flicka, pojke, man samt kvinna i samiska dräkter, kvinnan med spädbarn på ryggen. Målat och skuret trä. Höjd 10 - 15 cm.

Slitage.

Klubbat pris
3 100
274
285
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
8 apr 2018 16:48
3 100 SEK
9
8 apr 2018 16:48
3 100 SEK
8 apr 2018 8:57
2 900 SEK
8
8 apr 2018 1:48
2 700 SEK
7 apr 2018 21:16
2 500 SEK
7 apr 2018 15:56
2 300 SEK
6 apr 2018 21:21
2 100 SEK
6 apr 2018 21:21
2 000 SEK
4 apr 2018 18:07
1 900 SEK
4 apr 2018 18:07
1 800 SEK
3 apr 2018 20:09
1 500 SEK
3 apr 2018 17:36
1 300 SEK
30 mar 2018 19:57
1 200 SEK
30 mar 2018 18:59
1 100 SEK
29 mar 2018 19:46
1 000 SEK
29 mar 2018 0:51
900 SEK
28 mar 2018 23:40
350 SEK
28 mar 2018 9:51
300 SEK