LARS ENARSSON, figuriner, 6 st, skuret trä, signerad L.E.

Figurer i samisk klädsel. En på skidor märkt Vålådalen. Höjd ca 12 - 17 cm.

Slitage.

Klubbat pris
4 050
357
373
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (23 bud)
8 apr 2018 20:53
4 050 SEK
8 apr 2018 20:50
3 850 SEK
8
8 apr 2018 20:50
3 800 SEK
8
8 apr 2018 20:50
3 650 SEK
8 apr 2018 20:50
3 450 SEK
8 apr 2018 20:48
3 400 SEK
8 apr 2018 20:47
3 200 SEK
8 apr 2018 20:47
3 070 SEK
8 apr 2018 20:46
3 000 SEK
8 apr 2018 20:46
2 800 SEK
8 apr 2018 20:45
2 600 SEK
8 apr 2018 20:45
2 550 SEK
8 apr 2018 20:45
2 250 SEK
8 apr 2018 20:45
2 050 SEK
8 apr 2018 20:45
1 800 SEK
8 apr 2018 20:45
1 700 SEK
8 apr 2018 20:30
1 500 SEK
8 apr 2018 7:09
1 400 SEK
7 apr 2018 22:57
1 200 SEK
7 apr 2018 22:57
1 100 SEK
7 apr 2018 18:27
1 000 SEK
31 mar 2018 10:23
950 SEK
29 mar 2018 0:49
900 SEK