1035363
TRÄFIGURER, 4 st, en Lorens Larsson, delvis signerade.

Den större figuren signerad Lorens Larsson och daterad 1943, ytterligare två med oidentifierade signaturer och en osignerad. Höjd 12,5-21,5 cm.

Bruksskick. Märken. Mindre avslag.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
350
33
37
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
8 apr 2018 20:03
350 SEK
8 apr 2018 1:53
300 SEK