FIGURINER, 6 st, skuret trä, bl.a Axel Bister Kiruna, signerade AXK, UH samt AAP.

Samiska figurer. Höjd 9 - 12,5 cm.

Slitage. Liten spricka. Möjlig lagning.

Klubbat pris
1 100
97
101
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
8 apr 2018 21:51
1 100 SEK
8 apr 2018 21:50
1 000 SEK
8 apr 2018 16:18
350 SEK
6 apr 2018 10:55
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

242. Jens Fänge, "Studio".
Utropspris
70 000 - 90 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
70 000

ditt bud
Aktuellt bud:
70 000 SEK