Madeleine Pyk – en samling F769

TRÄFIGURER, 6 st, signerade.

TRÄFIGURER, 6 st, signerade.

Samefigurer. Olika signaturer. Höjd ca 5- 16 cm.

Bruksskick. Mindre fläckar. En stav till hand saknas.

Klubbat pris
300
28
33
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (1 bud)
7 apr 2018 22:59
300 SEK