TRÄFIGURER, 6 st, signerade.

TRÄFIGURER, 6 st, signerade.

Samefigurer. Olika signaturer. Höjd ca 5- 16 cm.

Bruksskick. Mindre fläckar. En stav till hand saknas.

Klubbat pris
300
26
28
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (1 bud)
7 apr 2018 22:59
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

9. Panerai, Luminor Marina, ca 2007.
Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
26 000

ditt bud
Aktuellt bud:
26 000 SEK