ÖRHÄNGEN, samt BROSCH med rosenslipade diamanter.

18K guld och silver. Örhängen med höjd 4,5 cm. Brosch med höjd 3 cm. Total vikt 18,4 gram.

Slitage. Nagg. Lagningar.

Klubbat pris
9 600
841
875
Utropspris
12 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
29 apr 2018 18:12
9 600 SEK
26 apr 2018 9:29
3 500 SEK
25 apr 2018 23:37
1 200 SEK
25 apr 2018 4:43
1 100 SEK
23 apr 2018 16:14
1 000 SEK
23 apr 2018 9:40
500 SEK
21 apr 2018 0:07
300 SEK