1020792

GOLVLAMPA, Ker-Lux, Finland 1900-talets senare hälft.

Vitmålad metall. Ställbar skärm, textilbeklädd plast, diameter 37 cm. Höjd ca 136 cm.

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Repor. Slitage.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Nan Jarjis

    Nan Jarjis

    nan.jarjis@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss