SIDEBOARD, Central Møbler Bolighus, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Teak och teakfaner. Fyra skjutbara dörrar med bakomliggande hyllplan och lådor. Etikettmärkt. Bredd 211. Djup 45. Höjd 100 cm.

Smärre slitage. Repor. Märken. Bakstycke med borrhål.

Utropspris
6 000 SEK
Christian Olsén
Christian Olsén
+46 (0)703 09 56 57

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13