1024685

HANS J WEGNER, fåtölj, "AP-15", AP-Stolen, Danmark 1950/60-tal.

Ek. Stoppad och tygklädd. Lös sittdyna på resårsits. Sitthöjd 39 cm.

Formgiven 1951.

Konditionsrapport

Slitage. Fläckar. Torkad stoppning.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Anna Wessman

    Anna Wessman

    anna.wessman@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss