CLAUS BONDERUP, "Semipendel", 1900-talets andra hälft. Höjd ca 25 cm.

Rund form. Lackerad plåt. Diameter ca 47 cm

Bruksslitage. Repor. Ej funktionstestad.

Utropspris
1 500 SEK