1026203

ANDERS ZORN, Etsning, 1904, signerad med blyerts.

"Självporträtt 1904 I". P. 17,5 x 12,5 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Asplund 180. Hjert & Hjert 119.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Johan Jinnerot

    Johan Jinnerot
    Specialist äldre konst

    johan.jinnerot@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 14 000 SEK

    Slutpris

    11 000
    1 069 EUR
    1 211 USD

    Budhistorik (10 bud)
    6 9 mar 16:0311000SEK
    Acceptpris på 11 000 SEK uppnåddes
    6 9 mar 15:5710000SEK
    7 8 mar 17:158500SEK