1026203

ANDERS ZORN

Etsning, 1904, signerad med blyerts.

"Självporträtt 1904 I". P. 17,5 x 12,5 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Asplund 180. Hjert & Hjert 119.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Jinnerot

Johan Jinnerot
Specialist äldre konst

johan.jinnerot@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 14 000 SEK

    Slutpris

    11 000
    1 071 EUR
    1 238 USD

    Budhistorik (10 bud)
    6 9 mar 16:0311000SEK
    Acceptpris på 11 000 SEK uppnåddes
    6 9 mar 15:5710000SEK
    7 8 mar 17:158500SEK