1028597

FIGURIN

Porslin. "Amager", Royal Copenhagen, Danmark, 1940-tal.

Formgiven av Carl Martin-Mansen, avbildar flicka, höjd 12,5 cm.

Konditionsrapport

Obet slitage.

Proveniens
Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V9

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Alexandra Xu

Alexandra Xu

alexandra.xu@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    2 500
    243 EUR
    287 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (5 bud)
    522 apr 20:242500SEK
    422 apr 12:492222SEK
    321 apr 16:221600SEK