BRUDTÄCKE, lapptäcke, ca 273,5 x 245 cm, USA omkring 1900.

Benvit botten med stiliserade polykroma blommönster och namn skrivna i tusch.

Något slitage och smutsig, fläckar, smärre skador.

Utropspris
8 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

59. Rolex, Submariner, "Tritium Dial", ca 1995.
Utropspris
85 000 - 105 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
100 000

ditt bud
95 000

ditt bud
90 000

ditt bud
Aktuellt bud:
100 000 SEK