1021769

BERNDT FRIBERG, vas, stengods, Gustavsberg studio, signerad och daterad 1976.

Gulbrun harpälsgrayr. Signerad Friberg samt med studiohanden och daterad 1976. Höjd 30 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Wessman

Anna Wessman

anna.wessman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 6 000 SEK

    Slutpris

    12 000
    1 161 EUR
    1 369 USD

    Budhistorik (25 bud)
    122 jun 17:2312000SEK
    5A22 jun 17:2311500SEK
    522 jun 17:2310500SEK