FOLKE ARSTRÖM, shaker, nysilver, GAB, Stockholm, 1900-talets första hälft.

Rund med konkava sidor och räfflad dekor. Lock av bakelit. Höjd ca 23 cm.

Märken. Slitage.

Klubbat pris
2 500
221
230
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (19 bud)
27 mar 2018 6:03
2 500 SEK
27 mar 2018 6:03
2 500 SEK
24 mar 2018 13:05
2 300 SEK
24 mar 2018 13:05
2 100 SEK
21 mar 2018 13:32
1 950 SEK
21 mar 2018 4:21
1 850 SEK
21 mar 2018 4:21
1 800 SEK
20 mar 2018 21:28
1 600 SEK
20 mar 2018 21:28
1 500 SEK
20 mar 2018 21:28
1 500 SEK
20 mar 2018 21:28
1 300 SEK
20 mar 2018 21:28
1 200 SEK
20 mar 2018 21:28
750 SEK
20 mar 2018 21:28
700 SEK
20 mar 2018 21:27
550 SEK
20 mar 2018 21:27
500 SEK
20 mar 2018 19:36
400 SEK
20 mar 2018 19:36
350 SEK
20 mar 2018 19:35
300 SEK