SEPARÉ / SKÄRM, Martela, 1900-talets sista kvartal.

Björkfaner och polyeten. Böjbar, ljudabsorberande, fritt stående och rullbar.
Ca 120 x 250 cm.

Bruksslitage. Repor. Smärre fanerskador.

Utropspris
300 EUR