IVAR AROSENIUS, tusch och akvarell, signerad och daterad I.A 1901. "Mansporträtt".
Bildyta 18 x 11,5 cm.
Ej examinerad ur ram. Smärre fläckar.
Hans Erik Börjesons Samling.