1031043

KARMSTOLAR

6 st 1900-talets andra hälft.

Stomme av böjträ. Sits i flätad rotting. Sitthöjd ca 45 cm.

Konditionsrapport

Märken. Slitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    3 300
    317 EUR
    368 USD

    Budhistorik (13 bud)
    822 jun 22:413300SEK
    122 jun 11:133100SEK
    7A22 jun 11:133000SEK
    Acceptpris på 2 000 SEK uppnåddes