Madeleine Pyk – en samling F769

KARMSTOLAR, 6 st 1900-talets andra hälft.

Stomme av böjträ. Sits i flätad rotting. Sitthöjd ca 45 cm.

Märken. Slitage.

Klubbat pris
3 300
313
360
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
8
22 jun 2018 22:41
3 300 SEK
22 jun 2018 11:13
3 100 SEK
22 jun 2018 11:13
3 000 SEK
20 jun 2018 12:10
2 900 SEK
19 jun 2018 19:37
2 700 SEK
19 jun 2018 19:37
2 500 SEK
19 jun 2018 19:37
2 400 SEK
19 jun 2018 15:26
2 000 SEK
18 jun 2018 15:04
1 800 SEK
17 jun 2018 11:50
650 SEK
16 jun 2018 21:42
600 SEK
16 jun 2018 11:08
350 SEK
16 jun 2018 9:03
300 SEK