1055093

TAKLAMPA

Orrefors, 1940-tal.

Kupa i glas. För tre ljuspunkter. Höjd ca 50 cm

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Graflund

Johanna Graflund

johanna.graflund@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    1 100
    106 EUR
    125 USD

    Budhistorik (4 bud)
    2A20 jun 15:411100SEK
    320 jun 15:411000SEK
    216 jun 09:47800SEK
    Acceptpris på 800 SEK uppnåddes