1055093

TAKLAMPA, Orrefors, 1940-tal.

Kupa i glas. För tre ljuspunkter. Höjd ca 50 cm

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Johanna Graflund

    Johanna Graflund

    johanna.graflund@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    1 100
    108 EUR
    122 USD

    Budhistorik (4 bud)
    2A20 jun 15:411100SEK
    320 jun 15:411000SEK
    216 jun 09:47800SEK
    Acceptpris på 800 SEK uppnåddes