1056969

SKULPTUR/DEKORFRAGMENT, orientalisk,

Form av häst, på ställning, längd ca 12 cm, höjd totalt inklusive ställning ca 46 cm.

Konditionsrapport

Torrspricka. Skador. Slitage.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    500
    49 EUR
    56 USD

    Budhistorik (6 bud)
    524 jun 12:33500SEK
    423 jun 16:59450SEK
    2A23 jun 09:38400SEK