1056969

SKULPTUR/DEKORFRAGMENT

Orientalisk,

Form av häst, på ställning, längd ca 12 cm, höjd totalt inklusive ställning ca 46 cm.

Konditionsrapport

Torrspricka. Skador. Slitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lina Olsen

Lina Olsen

lina.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    500
    48 EUR
    56 USD

    Budhistorik (6 bud)
    524 jun 12:33500SEK
    423 jun 16:59450SEK
    2A23 jun 09:38400SEK