CANAPÉ, omkring år 1900

CANAPÉ, omkring år 1900

Stomme i valnöt, ben i betsad björk. Fast stoppad rygg och sits. Längd ca 172, höjd 90, sitthöjd 42 cm

Fläckar. Slitage. Lösa kantband Märken. Torrsprickor. Repor.

Klubbat pris
1 300
115
120
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
8
24 jun 2018 12:15
1 300 SEK
24 jun 2018 10:14
1 200 SEK
23 jun 2018 22:20
1 100 SEK
23 jun 2018 22:20
1 000 SEK
23 jun 2018 21:35
950 SEK
23 jun 2018 16:28
900 SEK
23 jun 2018 12:21
850 SEK
23 jun 2018 10:37
800 SEK
22 jun 2018 21:12
750 SEK
22 jun 2018 21:06
700 SEK
22 jun 2018 15:34
650 SEK
22 jun 2018 15:34
610 SEK
22 jun 2018 15:33
600 SEK
22 jun 2018 15:33
550 SEK
22 jun 2018 15:32
500 SEK
22 jun 2018 15:32
450 SEK
21 jun 2018 22:16
400 SEK
19 jun 2018 15:53
350 SEK
17 jun 2018 21:52
300 SEK