1057348

CANAPÉ, omkring år 1900.

Stomme i valnöt, ben i betsad björk. Fast stoppad rygg och sits. Längd ca 172, höjd 90, sitthöjd 42 cm

Konditionsrapport

Fläckar. Slitage. Lösa kantband Märken. Torrsprickor. Repor.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Johanna Graflund

    Johanna Graflund

    johanna.graflund@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 300
    124 EUR
    139 USD

    Budhistorik (19 bud)
    824 jun 2018 12:151300SEK
    424 jun 2018 10:141200SEK
    7A23 jun 2018 22:201100SEK