1058044

SOFFA Josef Kohn

1900-talets början.

Stomme i böjträ. Flätad sits och rygg. Längd 130 cm. Sitthöjd 47 cm.

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Slitage. Torrsprickor. Lagningar. Ostabil.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 200
    116 EUR
    137 USD

    Budhistorik (13 bud)
    524 jun 12:191200SEK
    423 jun 14:401100SEK
    2A21 jun 21:091000SEK