1058066

FÅTÖLJER, ett par, art deco, 1900-talets första hälft,

fast klädsel, sitthöjd ca 41 cm, bredd ca 66 cm, total höjd ca 88 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Fläckar.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    300
    29 EUR
    33 USD

    Budhistorik (1 bud)
    117 jun 2018 11:30300SEK