1058092

PIEDESTAL/PARAPLYSTÄLL, Italien 1900-talets andra hälft,

Stomme i metall. Rund mässingsskål. Höjd 100 cm. Diameter 25 cm.

Konditionsrapport

Märken. Slitage.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Johan Lundberg

    Johan Lundberg

    johan.lundberg@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    2 400
    235 EUR
    267 USD

    Budhistorik (18 bud)
    524 jun 10:542400SEK
    4A24 jun 10:532200SEK
    524 jun 10:532100SEK