1058092

PIEDESTAL/PARAPLYSTÄLL

Italien 1900-talets andra hälft,

Stomme i metall. Rund mässingsskål. Höjd 100 cm. Diameter 25 cm.

Konditionsrapport

Märken. Slitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    2 400
    232 EUR
    274 USD

    Budhistorik (18 bud)
    524 jun 10:542400SEK
    4A24 jun 10:532200SEK
    524 jun 10:532100SEK